Alimentare utila SP300-12V
Cod produs:EDT-SP300-12V
Opinia clientilor
Scrie o recenzie
282.99lei
Stoc epuizat
Descriere Alimentare utila SP300-12V
Aplicatie utila:
Alimentare pentru notebook, calculatoare, radiouri, televizoare mici, VCR-uri, Becuri, fax, … etc.
Specificatie:
Tensiunea de intrare: 20-30V DC
Curent de sarcina maxima de intrare: 15
Curent de intrare in asteptare: mai putin 0,18A
Tensiunea de iesire: AC: 230 V +/- 5%
Frecventa de iesire: 50 Hz
Continuati puterea de iesire: 300W
Puterea maxima de iesire: 900W
Eficienta: 90%
Stare de descarcare scazuta a bateriei: 20 +/- 0,5V DC
Pre-alarma prealabila a bateriei: 22 +/- 0,5V DC
Protectie termica: 60 +/- 5 grade C
Rezultatul proteja scurt: da
Protectia la suprasarcina: da
Baterie ex.12V  – da
Protectia polaritatii bateriei – da (siguranta)
Siguranta: 25A – 1 buc
Dimensiune: 155x73x73mm