Kit Difuzoare pe 2 căi BMW 4” (100 mm) cu filtru și cabluri plug & play 60W RMS/120W MAX 4Ohm Phoenix Gold ZDSB100CS
Cod produs:ZDSB100CS
Opinia clientilor
Scrie o recenzie
3,570.00lei
Stoc epuizat
Descriere Kit Difuzoare pe 2 căi BMW 4” (100 mm) cu filtru și cabluri plug & play 60W RMS/120W MAX 4Ohm Phoenix Gold ZDSB100CS
Kit Difuzoare pe 2 căi BMW cu filtru și cabluri plug & play Phoenix Gold ZDSB100CS
ZDSB100CS este un kit de modernizare a difuzoarelor de 4 inchi de înaltă calitate pentru o varietate de modele BMW (Pentru anumite modele, vă rugăm să consultați aplicațiile vehiculului). Setul de difuzoare include o pereche de difuzoare impresionante de 120 W care se potrivesc în locațiile originale ale difuzoarelor ale vehiculului și sunt incredibil de ușor de instalat datorită compatibilității lor plug and play.
Setul include, de asemenea, o pereche de tweetere cu dom de mătase de 25 mm care oferă tonuri înalte excelente pe care pasionații de audio le vor aprecia cu adevărat. Kit-ul ZDSB100CS înlocuiește difuzoarele originale cu difuzoare cu componentă cu 2 căi de vrf cu putere de 60W RMS pentru a oferi performanțe fantastice pe întreaga gamă de frecvență, oferind o experiență îmbunătățită drastic în comparație cu oferta standard din fabrică sau cu opțiunile la prețuri chiar mai mari.
  Specificațiile produsului ZDSB100CS:
  • Dimensiunea difuzorului: Sistem de difuzoare cu 2 căi de 4” (100 mm)
  • Putere (RMS): 60W
  • Putere (MAX): 120W
  • Raspuns in frecventa: 100Hz – 20kHz
  • Impedanță: 4Ω
  • Bobină de 1 inch (25 mm).
  • Crossover – 12dB
  • Material tweeter – Mătase
  • Material woofer – Con compozit sandwich
  • Magnet – Neo/Neo
  • Conexiuni – Plug and Play
6493fedd02cf34d4cbe785bc918c2f401681376583.png
Compatibilitate vehicule ZDSB100CS:
  • BMW Seria 1 (F20) 2011 -> Usa fata
  • BMW Seria 1 (F21) 2012 -> Usa fata
  • BMW Seria 2 (F22) 2015 -> Usa fata
  • BMW Seria 2 (F23) 2015 -> Usa fata + Pano lateral spate
  • BMW Seria 2 (F44) 2020 -> Usa fata + usa spate
  • BMW Seria 2 (F45) 2014 -> Usa fata + Pano lateral spate
  • BMW Seria 2 (F87) 2015 -> Usa fata
  • BMW Seria 3 (F30) 2011 -> Usa fata + usa spate
  • BMW Seria 3 (F31) 2012 -> Usa fata + usa spate
  • BMW Seria 3 (G20) 2019 -> Usa fata + usa spate
  • BMW Seria 3 (G21) 2019 -> Usa fata + usa spate
  • BMW Seria 4 (F32) 2014 -> Usa fata + Pano lateral spate
  • BMW Seria 4 (F33) 2014 -> Portiera fata + Panoul lateral spate
  • BMW Seria 4 (F36) 2014 -> Usa fata + usa spate
  • BMW Seria 4 (F82) 2014 -> Usa fata + Pano lateral spate
  • BMW Seria 4 (G22) 2020 -> Usa fata + Panoul lateral spate
  • BMW Seria 5 (G30) 2017 -> Usa fata + usa spate
  • BMW Seria 5 (G31) 2017 -> Usa fata + usa spate
  • BMW Seria 6 (F06) 2012 -> Usa fata + usa spate
  • BMW Seria 6 (F12) 2011 -> Usa fata
  • BMW Seria 6 (F13) 2011 -> Usa fata
  • BMW Seria 6 (G32) 2017 -> Usa fata + usa spate
  • BMW Seria 7 (G11) 2015 -> Usa fata + usa spate
  • BMW Seria 7 (G12) 2015 -> Usa fata + usa spate
  • BMW i3 2013 -> Usa fata + usa spate
  • BMW i4 (G26) 2022 -> Usa fata + usa spate
  • BMW i8 (L15) 2013 -> Usa fata
  • BMW X1 (F48) 2015 -> Usa fata + usa spate
  • BMW X1 (F49) 2015 -> Usa fata + usa spate
  • BMW X2 (F39) 2018 -> Usa fata + usa spate
  • BMW X3 (F25) 2010 – 2017 Usa fata + usa spate
  • BMW X3 (G01) 2017 -> Usa fata + usa spate
  • BMW X4 (F26) 2014 – 2018 Ușă față + Ușă spate + Garnitură de cap / stlp
  • BMW X4 (G02) 2018 -> Usa fata + usa spate
  • BMW X4 (G02FL) 2018 -> Usa fata + usa spate
  • BMW Z4 (G29) 2018 -> Usa fata + usa spate
  • BMW MINI (F54) 2016 -> Usa fata + usa spate
  • BMW MINI (F55) 2014 -> Usa fata + usa spate
  • Rolls-Royce Coupe 2011-2016
  • Rolls-Royce Cullinan 2017+
  • Rolls-Royce Dawn 2015+
  • Rolls-Royce Drophead 2011-2016
  • Rolls-Royce Ghost 2008+
  • Rolls-Royce Phantom 2011+
  • Rolls-Royce Wraith 2012+
  • Toyota Supra 2019+
De ce să alegeți Phoenix Gold:
d5db63ef3b149aa179d076b636e87c221681374840.png
Specificatii Kit Difuzoare pe 2 căi BMW 4” (100 mm) cu filtru și cabluri plug & play 60W RMS/120W MAX 4Ohm Phoenix Gold ZDSB100CS
Review-uri Kit Difuzoare pe 2 căi BMW 4” (100 mm) cu filtru și cabluri plug & play 60W RMS/120W MAX 4Ohm Phoenix Gold ZDSB100CS
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Kit Difuzoare pe 2 căi BMW 4” (100 mm) cu filtru și cabluri plug & play 60W RMS/120W MAX 4Ohm Phoenix Gold ZDSB100CS”