SEA65RGBW Set Difuzoare Marine cu lumina RGB două căi 6,5” 4 ohmi 75 W RMS / 150 W
Cod produs:SEA65RGBW
Opinia clientilor
Scrie o recenzie
3,570.00lei
Stoc epuizat
Descriere SEA65RGBW Set Difuzoare Marine cu lumina RGB două căi 6,5” 4 ohmi 75 W RMS / 150 W
DIBUZOARE MARINE COAXIALE DE 6,5” CU ILUMINARE RGB MULTICOLOR
• Sistem de difuzoare cu două căi de 6,5” 4 ohmi
• Construcție rezistentă la elementele maritime
• 75 W RMS / 150 W de manevrare a puterii de vrf
• Con de poli carbon cu împrejmuire din pnză acoperită cu rășină
• Bobină KSV supradimensionată de 1”.
• Tweeter cu dom echilibrat PEI
• Crossover incorporat
• Polimer turnat tratat UV cu grătare integrate
• Motoare sigilate rezistente la stropire
• Include garnituri de etanșare și accesorii de instalare
Specificatii SEA65RGBW Set Difuzoare Marine cu lumina RGB două căi 6,5” 4 ohmi 75 W RMS / 150 W
Review-uri SEA65RGBW Set Difuzoare Marine cu lumina RGB două căi 6,5” 4 ohmi 75 W RMS / 150 W
Fii primul care scrii o recenzie pentru „SEA65RGBW Set Difuzoare Marine cu lumina RGB două căi 6,5” 4 ohmi 75 W RMS / 150 W”